Biolage R.A.W – zmień swoje życie i… włosy!

17 września 2017 / / URODA / 3 komentarze

Ostatnio miałam okazję na chwilę zwolnić i poddać się zabiegowi pielęgnacji włosów, a przy okazji poznać nową markę kosmetyków do włosów Biolage.

Bo dla zabieganej kobiety nie ma nic przyjemniejszego niż wizyta u fryzjera, który wykona relaksacyjny masaż głowy, wymodeluje włosy, a do tego dobierze właściwe kosmetyki dla skóry głowy i włosów do pielęgnacji w domu. To luksus, na który rzadko mam czas, ale za to mocno doceniam ;) Dlatego kilka dni temu skorzystałam z okazji i odwiedziłam ekologiczne #liveRAW Studio Biolage na Polach Mokotowskich w Warszawie, podczas którego oprócz pielęgnacji włosów u specjalistów, odbyło się sporo przyjemnych dla ducha i ciała atrakcji: wspólne wyplatanie wianków, joga na trawie czy zajęcia recyklingu. 

Biolage R.A.W. to Real (Prawdziwa), Authentic (Autentyczna), Wholesome (Zdrowa) pielęgnacja włosów opracowana z zachowaniem idealnej równowagi pomiędzy naturą, zdrowiem i pięknem. To kosmetyki bez siarczanów, silikonów i parabenów, w 97% ze składników pochodzenia naturalnego.

Marka zamarzyła sobie, by formuły produktów były w 100% doskonałe, dlatego dodawali, usuwali i zmieniali formuły około 250 razy, by końcowy rezultat był satysfakcjonujący.

W efekcie powstały następujące linie szamponów, odżywek i masek Biolage R.A.W.:

  • Nourish – do suchych, pozbawionych blasku włosów,
  • Recover – do włosów uwrażliwionych, poddanych działaniu czynników stresowych,
  • Uplift – do cienkich, pozbawionych objętości włosów.

Po niezwykle przyjemnym zabiegu z użyciem linii Nourish (umyciu, nałożeniu odżywki, maski i wymodelowaniu) włosy były niewiarygodnie miękkie i wygładzone, a wieczorem, gdy chciałam związać je w kucyk, gumka wręcz zsuwała się z włosów :)

Na uwagę zasługuje również olejek Replenish Oil Mist. To unikalne połączenie czystych olejków eterycznych i olejów roślinnych. Można go stosować przed myciem włosów – ułatwi suszenie suszarką i zabezpieczy włosy przed utratą wilgoci; przed suszeniem, dzięki temu szczotka idealnie rozczesze nasze włosy; przed prostowaniem – dla ochrony trwalszych rezultatów; na noc – sprawi, że rano włosy lepiej się będą układać; zmieszany z odżywką wydłuży trwałość efektów i przyspieszy suszenie.

Wkrótce kosmetyki do pielęgnacji włosów Biolage R.A.W będą do kupienia w wielu salonach fryzjerskich w całej Polsce – sprawdźcie ich skład i zapach, zapewniam że nie rozczarują, a zabieg w profesjonalnym salonie fryzjerskim na pewno wyraźnie wzmocni wasze włosy.


  • Gość

    Zdecydowanie muszę się tutaj z Tobą zgodzić! Przez długi czas miałam duże problemy ze zdrowiem i co się wiązało z wyglądem. Dopiero jak zrobiłam nietolerancja glutenu test i okazało się, że choruję na celiakię a od nieodpowiedniej diety bardzo niszczeją moje włosy! Wtedy właśnie zdecydowałam się na serię tych zabiegów, i aż sama nie potrafię uwierzyć w rezultaty moje włosy są jak nowe :)

  • Tak odprężająco, że chętnie jeszcze raz bym chciała! ;)

  • Oj, też bym chciała zażyć taki relaks, zwłaszcza teraz kiedy ostatnio mam pod górkę. Zdjęcia przepiękne ♥