Funkcjonalne rozwiązania w modzie: Cholewiński i Vito Vergelis

12 lutego 2017 / / MODA / 5 komentarzy

Uwielbiam funkcjonalne rozwiązania, bo lubię ułatwiać sobie życie, nawet w modzie. I najlepiej, niech za tym idzie świetna jakość, to pełnia szczęścia – gwarantowana!

I właśnie dlatego chciałabym dziś wam zaprezentować płaszcz i kurtkę w jednym. To jest genialne – kupujesz jeden produkt, ale nosisz na 3 sposoby, bo płaszcz można nosić w połączeniu z pikowaną kurtką, która jest pod spodem albo odpiąć i nosić sam płaszcz lub samą kurtkę! Ale od razu uspokajam – kurtkę odpina się w dziecinnie łatwy sposób i trwa to dosłownie 3 sekundy! Kurtkę razem z płaszczem można nosić późną jesienią lub zimą, natomiast sam płaszcz lub samą kurtkę, gdy jest nieco cieplej. No i najważniejsze – ten zestaw jest bardzo wygodny i praktyczny, a do tego płaszcze Vito Vergelis można kupić teraz w super cenach, więc warto się pośpieszyć, by zdążyć na wyprzedaż (lista sklepów TUTAJ).

Do tej stylizacji użyłam dwóch różnych toreb.

Pierwsza to duża, uniwersalna torba ze skóry groszkowej marki Cholewiński – męski model, który przyda się na co dzień, bo jest to torba, którą można nosić na siłownię, świetnie sprawdzi się jako bagaż podręczny w samolocie, czy też przyda się na planach zdjęciowych reklam i seriali, na które zazwyczaj zabieram ze sobą pół garderoby.

To mój kolejny męski dodatek w damskiej garderobie (pisałam o tym tutaj), który ogromnie mnie cieszy! A jeśli marka Cholewiński to oczywiście świetna jakość bez zarzutu.

Druga torebka to kolejny już nabytek od Pauliny Schaedel, torebka jak zawsze cieszy oko i świetnie sprawdza się na eventach i zakupach, kiedy lubię mieć wolne ręce ;) W tych zestawach czuję się wyjątkowo swobodnie, a przecież w modzie także oto chodzi ;)

płaszcz/coat – Vito Vergelis
duża torba/leather bag – Cholewiński
spodnie/pants – Victoria Beckham
bransoletki/bracelets – Oxmo
okulary/sunnies – Rayban
mała torebka/ small bag – Paulina Schaedel
buty/sneakers – Adidas Neo