Hotel SixtySix – kameralny klimat w centrum stolicy

13 maja 2018 / / LIFE / 1 komentarz

Dziś postanowiłam pokazać Wam kulisy sesji zdjęciowej, którą ostatnio zaprezentowałam na blogu. Pomyślałam, że zainteresują Was też wnętrza hotelu, w którym wykonałyśmy zdjęcia z moją fotografką.

Przez 1,5 roku latania co miesiąc do Budapesztu na nagrania, zawsze wybierałam butikowe hotele, bo wydawały mi się bardziej przytulne, bardziej kameralne. I taki właśnie jest czterogwiazdkowy hotel SixtySix w Warszawie. Położony w świetnej lokalizacji, w odrestaurowanej kamienicy, niedaleko stacji metra Nowy Świat – Uniwersytet. W hotelu dominuje elegancki design. Pokoje są klimatyzowane, łóżka bardzo wygodne (sprawdziłam!), a obsługa hotelowa na najwyższym poziomie.

W hotelu mieści się piękna restauracja Nobu, w której miałam okazję spróbować przepysznej kuchni.

A ponieważ hotel znajduje się w ścisłym centrum miasta, wszędzie jest blisko, np. do oddalonego o 200 metrów Krakowskiego Przedmieścia czy do restauracji i sklepów. W hotelowym barze spory wybór win, WiFi działa bez zarzutu, a śniadania – według ocen na portalach rezerwacyjnych – mają wysokie notowania! 18 kameralnych pokoi, jasne i ciche wnętrza, przemiła obsługa – czego więcej potrzeba?

Jeśli planujecie pobyt w Warszawie, to warto zapamiętać ten adres:  Hotel SixtySix Warszawa, Nowy Świat 66.

A teraz zapraszam do obejrzenia krótkiego vloga z pobytu w hotelu SixtySix, bo tam odbyła się jedna z moich sesji zdjęciowych. Jeśli spodobał Wam się taki daily vlog u mnie na kanale, dajcie koniecznie znać w komentarzu.


  • Kasia

    Super pomysł, żeby zobaczyć „od kuchni” jak powstają Twoje zdjęcia, a hotel faktycznie bardzo ładny:)