5 zaskakujących faktów o mnie! VLOG

18 lutego 2018 / / LIFE / 2 komentarze

Nie tak dawno na InstaStory na Instagramie, sporo osób wzięło udział w zabawie, gdzie dodawali mniej lub bardziej wygodne fakty o sobie.

Kilka osób, które obserwuję, opisało siebie na InstaStory w bardzo szczery i prawdziwy sposób, więc zyskali u mnie jeszcze więcej sympatii.

Pomyślałam, że też zdradzę wam kilka faktów o mnie. Najpierw chciałam wszystko spisać na blogu, ale potem stwierdziłam, że dużo lepiej opowiem o sobie, gdy nakręcę vloga. Myślę, że gestykulacja, emocje i moje miny zrobią swoje ;)

Jestem pewna, że niektórymi faktami was zaskoczę. Bo w swoim życiu też miałam trochę słabszych momentów, kłopotów i trosk. Nie zawsze było tak kolorowo i pięknie jak na naszych Instagramach.

Swoją drogą nakręcę też vloga o tym, co wyjątkowo irytuje mnie na Insta, bo tych rzeczy i zachowań jest coraz więcej, choć wciąż bardzo lubię Instagram i cały czas chętnie publikuję tam swoje zdjęcia.

Ale najpierw zapraszam na 5 faktów o mnie i krótkiego vloga! Będzie trochę smutno i nostalgicznie, a trochę zabawnie, a nawet śmiesznie! Miłego oglądania i dajcie łapkę w górę, jeśli się podobało! Cały czas zapraszam też do subskrybowania mojego kanału!


  • Aneta Wilewska

    Pamiętam ten telefon do programu, lata gdzieś po internecie :DDDDDDDD