Ciepła kurtka w ulubionej tonacji kolorystycznej

21 listopada 2018 / / MODA / 2 komentarze

Nigdy nie byłam przekonana do połączenia koloru kremowego z bielą, aż w końcu spróbowałam i jak widać – polubiłam, szczególnie, że świetnie się łączy z brązem.

Dzisiejszy zestaw to kurtka włoskiej marki ITALogY w roli głównej. Marka pochodzi ze słonecznej Toskanii, a swoje projekty kieruje do „ludzi wiernych sobie, lubiących się śmiać, ceniących sobie wolność. Tych, którzy chcą wyrażać się bez ograniczeń, a przede wszystkim – żyć w zgodzie ze sobą”. W produkcji używają tylko ekoskóry i ekofuter, bo kochają zwierzęta. Biały sweter znalazłam w sklepie Kappahl na dziale męskim (jedyne 45 zł!), a kremowe spodnie pochodzą z ulubionego sklepu Massimo Dutti (wyprzedaże już niedługo, trzymajcie rękę na pulsie!)

Buty to nowa kolekcja Gant, w których z miejsca się zakochałam, choć nigdy nie miałam podobnego modelu. Nie wiem, czy to odnotujecie, ale pragnę zauważyć, że sesja odbyła się dosyć spontanicznie po nakręceniu vloga o zakupach i nie zdążyłam pomalować oczu, co… tylko wyszło mi na dobre ;) Czasem mniej znaczy więcej i tego się trzymajmy!

kurtka  – ITALogY (zeszłoroczna kolekcja)
sweter – Kappahl
spodnie – Massimo Dutti
buty – Gant via Showroom Khaki


  • Fajny fason kurtki, chociaż ja chyba postawiłabym na mocniejszy kolor ;)
    pozdrawiam, Ada

  • Ja bym połączyła tą stylówkę z Timberlandami :) Wygląda fajnie! Ja akurat lubię połączenie bieli i beżu – jest takie „czyste” i eleganckie. Tylko trzeba jeszcze umieć nie ubabrac się na każdym kroku, na przykład kawą xD