Jak dbać o oczy maltańczyka? Moja sprawdzona metoda!

28 stycznia 2019 / / LIFE / 1 komentarz

Maltańczyk to taka rasa psów, która zyskuje na popularności w Polsce. Coraz częściej spotykamy je na ulicach, a ja coraz częściej jestem pytana, jak dbam o oczy Łajtka. Bo choć to piękna rasa to brunatna wydzielina z oczu może skutecznie popsuć wygląd pupilka.

Problem potrafi się tak nasilić, że prawie cała mordka jest zabarwiona na brunatny kolor i wygląda to nieestetycznie. Mój Łajtuś nie ma tego problemu, bo zgłębiłam temat i wypracowałam metodę, dzięki której Łajtek nie ma praktycznie żadnych zacieków przy oczach. Najważniejsza jest oczywiście systematyczność, czyli poświęcenie kilkudziesięciu sekund każdego dnia na pielęgnację psich oczu.

Jak to robię, jakiego preparatu używam, jaki wpływ ma karma na wygląd psiaka – tego dowiecie się z najnowszego vloga.

Mam nadzieję, że moje proste wskazówki pomogą waszym pieskom w uzyskaniu pięknego wyglądu. A jeśli vlog się spodoba, zapraszam do subskrybowania kanału, to napędza mnie do działania i kręcenia kolejnych vlogów.


  • Redakcja Modny Blog

    Oj u maltańczyków dosyć widoczne są plamy przy oczach niż np. u yorków. Świetny wpis, mam nadzieję,że te same sposoby nadadzą się dla mojego psa :-)
    Foto ludek
    PS: Łajtek to bardzo urocze imię dla pieska :-)