Kremy do twarzy – moi ulubieńcy! VLOG

5 marca 2018 / / TESTY / Brak komentarzy

Kremy do twarzy to takie kosmetyki, które po prostu muszą spełniać wiele zadań: nawilżać, odżywiać, upiększać, pielęgnować. Do tego powinny świetnie współgrać z podkładem, nie zatykać porów i być wydajne.

Myślę, że dobry krem to temat ważny dla każdej (każdego) z nas, dlatego postanowiłam w dzisiejszym vlogu opisać 4 kremy do twarzy, spełniające różne zadania, które naprawdę lubię i śmiało mogę polecić dalej. Co ciekawe, każdy z tych kremów to moje kolejne już opakowanie i jestem pewna, że jeszcze będę do nich wracać.

Pierwszy krem to krem lekko brązujący w stylu BB, który nie wysusza skóry (!), kolejny to lekki krem nawilżający, odpowiedni dla kobiet od 20 lat wzwyż, trzeci krem nadaje skórze piękną, perłową poświatę, a ostatni to bardzo bogaty krem przeciwzmarszczkowy. Wszystkie pachną obłędnie!

Każdy z tych kremów jest inny, ale każdy wyjątkowy. Wprawdzie w niektórych z nich doszukałam się niewielkich mankamentów, jednak po przetestowaniu kilkudziesięciu kremów, wybrałam moich absolutnych ulubieńców.

Zapraszam na vlog, tam o każdym z kremów dokładnie opowiedziałam: jakie spełniają funkcje, do jakiej cery i do jakiego wieku są przeznaczone. A jeśli podobają wam się moje vlogi, zapraszam do subskrybowania kanału. Bo cały czas zastanawiam się, czy wolicie czytać, czy jednak mnie oglądać. Dajcie koniecznie znać, zostawiając komentarz na blogu, na kanale na YouTube czy na Facebooku. Miłego słuchania i oglądania! ;)