Massimo Dutti – za co uwielbiam tę markę?

1 września 2015 / / MODA / 1 komentarz

Marce Massimo Dutti jestem wierna od kilku lat. To zdecydowanie moja ulu­biona sie­ciówka Indi­texu.

W Mas­simo Dutti abso­lut­nie wszystko mi odpo­wiada: kolory (nie­śmier­telny gra­nat, biel, błękit, beże, brązy), fasony, kroje, mate­riały, a nawet ceny, choć jak wie­cie kupuję głów­nie pod­czas wyprze­daży. Bar­dzo lubię też ich buty i dodatki. Czasami odnoszę wrażenie, że ich ubrania są uszyte specjalnie dla mnie ;)

Narzutkę ze zdjęć, kupi­łam pod­czas tegorocznych let­nich wyprze­daży prze­ce­nioną z 369 zł na 99 zł i jestem pewna, że będę nosić ją przez całą jesień.

Pod­czas let­nich wyprze­daży skusiłam się na sporo innych ubrań z Massimo, np. na czarną kla­syczną szy­fo­nową sukienkę (129 zł), białe spodnie o pro­stej nogawce (99 zł), kozaki (tak, tak, w środku lata – przecenione z 649 zł na 219 zł, kupione online) i jesz­cze kilka innych rze­czy, które z pewnością użyję w naj­bliż­szych sty­li­za­cjach na blogu i na pewno zagosz­czą w mojej sza­fie na dobre kilka lat. Bardzo lubię kupować ich ubrania w Hiszpanii, bo wybór bywa tam jeszcze większy niż w Polsce, a ceny podczas wyprzedaży są jeszcze bardziej kuszące.

Cza­sem jed­nak odno­szę wra­że­nie, że wiele ubrań z Massimo Dutti po pro­stu powta­rza się co sezon, róż­nią się jedy­nie nie­wiel­kimi deta­lami, np. innym kolo­rem guzi­ków, zam­ków czy mini­malną róż­nicą faso­nów.

Tyle że zupeł­nie mi to nie prze­szka­dza, bo zawsze wynajdę coś, czego nie ma w mojej sza­fie, a oczywiście muszę koniecz­nie to mieć. Niestety w Polsce nie ma ich outletów, najbliższe są w Hiszpanii, na przykład niedaleko Madrytu. Massimo Dutti to sklep dla dziew­czyn zarówno przed 30-stką, które sta­wiają na dobrą jakość ubrań, ale także dla pań po 40-stce i 50-stce, które chcą wyglą­dać z klasą.

A czy wśród moich czytelników są Ci, którzy znają i lubią Massimo Dutti czy tylko ja mam fioła na punkcie tej marki?

Massimo-Dutti-stylizacja

Massimo-Dutti-ubrania

Massimo-Dutti-przecena

Massimo-Dutti-zara

Massimo-Dutti-akcesoria

Massimo-Dutti-cena

Massimo-Dutti-torebka

Massimo-Dutti-buty

Massimo-Dutti-sweter

Massimo-Dutti-Warszawa

Massimo-Dutti-blog

narzutka, pasek – Mas­simo Dutti
t-shirt – Syl­wia Maj­dan
spodnie – Zara
torebka – Louis Vuit­ton Spe­edy 30
buty – Hegos
oku­lary – second hand
zegarek – Michael Kors