Michael Kors – zegarek, torebka czy buty? Co wybierasz?

8 września 2015 / / MODA / 5 komentarzy

Michael Kors to marka znana na całym świe­cie. Jedni zachwy­cają się pro­duk­tami tej firmy, inni twier­dzą, że za bar­dzo „rażą po oczach”. Mało tego, nie­które war­sza­wianki uwa­żają, że torebki Micha­ela Korsa są już po pro­stu passé.

To jedna z najczęściej podrabianych marek na świecie, ale jej właściciel, 56-letni Michael David Kors (kiedyś Karl Anderson) nieszczególnie się tym przejmuje, może dlatego że jego Selma, to podobno najlepiej sprzedająca się torebka na całym świecie. W War­sza­wie są dwa sklepy Micha­ela Korsa: w Gale­rii Moko­tów i od nie­dawna w Gale­rii Klif, także w Gdyni w Kli­fie oraz w poznańskim Starym Browarze, ale sporo ubrań i akce­so­riów tej marki można kupić np. na stro­nie Zalando. Do fanek Korsa należą między innymi: Michelle Obama, Jennifer Lopez czy Heidi Klum.

Ale Michael Kors to nie tylko akce­so­ria z emble­ma­tami MK, słynna torebka Jet Set czy wiel­kie, złote zegarki (jeden posia­dam i uwiel­biam – kultowy MK5055), to także ciekawe ubrania w dobrej jakości. Dla­tego dziś odważna, ceki­nowa bluza w zesta­wie z rów­nie eks­tra­wa­ganc­kimi butami na niebotycznie wysokich obcasach. I buty, i bluza to dosyć mocne propozycje, ale jak widzicie, ja prezentuję się w nich nadzwyczaj grzecznie ;)

Michael-Kors-buty

Michael-Kors-sweatshirt

Michael-Kors-torba

Michael-Kors-zegarek

Michael-Kors-zdjecie

Michael-Kors-kolekcja

Michael-Kors-styl

Michael-Kors-

Chiara

bluza – Michael Kors – Zalando
kozaki – Michael Kors –  Chiara
leg­ginsy – Zara
torebka – Valen­tini
bransoletki – handmade


 • Katie

  Kozaki są boskie!

 • Disa Małgorzata Piela

  + outlet w Piasecznie ;]

  • Jak mogłam o tym zapomnieć?! Może dlatego, że tam jeszcze nie dotarłam ;)

 • Marta Kos

  Wszystko świetne, a kozaki obłęd ;)
  Pozdrawiam – http://www.butomania.com.pl/