Mokotowska 57 – mnóstwo sukienek na każdą okazję

4 grudnia 2015 / / LIFE / 4 komentarze

Co to było za otwarcie! Moët&Chandon, pyszne przekąski, mnóstwo balonów, fleszy i kolorowych sukienek. Od wczoraj ulica Mokotowska w Warszawie bogatsza jest o jeden nowy concept store.

W daw­nym skle­pie­ Macieja Zie­nia oprócz sukie­nek Sugar­free, zna­la­zły się też takie marki jak Car­dio Bunny – stroje do ćwi­czeń dla kobiet, bie­li­zna Illu­sive (koron­kowa, po pro­stu piękna), sukienki Emente czy Zew for Men – kosme­tyki natu­ralne dla męż­czyzn.

mokotowska-concept-store

mokotowska-sugarfree

Cardio Bunny

mokotowska-bielizna

Bielizna Illusive

mokotowska-emente

Sukienki Emente

Gwiazdy i cele­brytki dopi­sały (a jakże!), ale chyba naj­licz­niej­szą grupę sta­no­wiły insta­gra­mowe dziew­czyny z zasię­gami w mediach spo­łecz­no­ścio­wych więk­szymi niż nie­jedna gwiazda. Namó­wi­łam kole­żankę Disę na wspólne wyj­ście i bawi­ły­śmy się wybor­nie, co widać na zdję­ciach po moich szerokich uśmie­chach :)

mokotowska-celebrytki

Disa

Su­kienki Sugar­free (np. moja granatowa cekinowa sukienka ze zdjęć) znam nie od dziś, pasują na każdą oka­zję, więc jeśli czeka Was wesele, chrzciny, ważna randka, uroczystość lub po pro­stu szu­ka­cie sukienki na święta czy syl­we­stra, to warto zaj­rzeć na stronę Sugar­free lub bez­po­śred­nio do con­cept store – ul. Moko­tow­ska 57 w War­sza­wie (otwarty tylko w grud­niu) – na pewno znajdziecie coś dla siebie, a do tego ceny są naprawdę atrakcyjne. Poni­żej mała foto­re­la­cja z wczo­rajszego otwar­cia sklepu – tak, wiem, wiem, w pozowaniu na ściance nie jestem i chyba już nigdy nie będę najlepsza, ale to przecież nie powód do zmartwień :)

mokotowska-scianka

mokotowska57


  • Pacjentka

    ja mam z kolei niezbyt miłe doświadczenia z sugarfree. ich sukienki są owszem,ładne,ale uszyte najczęściej ze sztucznych materiałów,dodatkowo ich krój w moim przynajmniej przypadku kompletnie nie pasuje do sylwetki. noszę normalne 36/38 i mam średni biust (B). nie wydaje mi się,by była to wymagająca figura,a każda jedna sukienka sugarfree zapinana z tyłu na zamek nie wchodzi na mnie w biuście. po prostu nie mogę się zapiąć na wysokości biustu. wymieniałam na inne rozmiary,także na inny fason (wsuwany,nie zapinany) ale żaden na mnie nie pasował. wiecej z ich oferty na pewno nie skorzystam.

    • Ja też jestem wybredna, jeśli chodzi o materiały, ale znajdziesz tam np. świetną sukienkę Elisa, bardzo przyjemną w dotyku. Jedna z sukienek też nie dopinała mi się w biuście, ale wymieniłam na czarną, koronkową Heather zapinaną z boku i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że tam każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie. Poznałam ich markę przez dwie koleżanki, które nosiły ich sukienki i świetnie wyglądały, choć mają inne figury niż moja. Myślę, że cena do jakości jest tam bardzo dobra.

  • Weronika

    sukienki Emente wyglądają uroczo :-) oglądam teraz je własnie na stronie sklepu http://showroom.pl i podziwiam podziwiam podziwiam! :-)