Mr & Mrs Italy – najmodniejsza parka sezonu!

22 września 2016 / / MODA / 3 komentarze

Tak prezentuje się parka, którą pokochały między innymi: Rihanna, Anna Dello Russo, ale też Marina, Zuzanna Bijoch czy Anna Mucha.

Marka Mr&Mrs Italy (wcześniej znana jako Mr&Mrs Furs) powstała w 2007 roku, a została założona przez projektantkę i stylistkę Alessię Giacobino. Na początku kurtki były szyte w jednym kroju dla kobiet i mężczyzn, obecnie są dwie oddzielne linie – męskie i damskie podzielone na kolekcje letnie z lekkiego materiału, bez podszewki i kolekcje zimowe, podszyte futerkiem.

Parki wykonane są bardzo precyzyjnie, szyte od początku do końca we Włoszech, części futrzane farbowane są na przeróżne, kontrastowe kolory, na przykład na fiolety czy róże. Na stronie marki można samemu skonfigurować własną parkę i patrząc na końcową cenę omal… nie zemdleć! Jednak parki kolejny rok świetnie się sprzedają, nie tylko w Europie czy Dubaju, ale też na przykład w Tokio.

Parka, którą mam na sobie pochodzi z butiku The Runway w Warszawie, podobnie jak t-shirt z naszywkami i piękne botki Soni Rykiel. A co wy sądzicie o tych kurtkach? Robią na was wrażenie? Marzy wam się taka parka?

mrmrsitaly

parka

kurtka

parka_kurtka

mr-mrs-italy

mokobelle

mr_mrs_italy

kurtka-parka

kurtka-parka

sonia-rykiel

parka, t-shirt – Mr&Mrs Italy, Butik The Runway
legginsy/leggins – Le Désir
botki/boots – Sonia Rykiel, Butik The Runway
bransoletki/bracelets – Mokobelle
makijaż/make-up – Agnieszka Jaczewska
zdjęcia/photos – Karolina Chudyba


  • Kasia

    Podoba mi się absolutnie wszystko, co masz na sobie:)

  • Michal S

    Idealnie. Tak sie ubiera elegancka kobieta.