Trendy Hair Fashion – styliści z pasją, japoński kunszt i anielski show!

12 listopada 2017 / / LIFE / 2 komentarze

Odważne japońskie klimaty, anielski performance, zjawiskowo piękna Joanna Horodyńska, finaliści konkursu fryzjerskiego Hair Revolution i takie after party, którego prędko nie zapomnę!

Tak właśnie bawiłam się w poprzedni weekend w Folwarku Zalesie, uroczym miejscu niedaleko Wieliczki, na zaproszenie Dyrektor Kreatywnej i współwłaścicielki największej w Polsce sieci salonów fryzjerskich Trendy Hair Fashion, Pani Anny Kulec – Karampotis. A było co i z kim świętować!

Na uroczystej Gali Hair Revolution wspieranej przez Schwarzkopf  Professional, gościli japońscy styliści reprezentujący markę Ash, którzy zaprezentowali fryzury i stylizacje bardzo odważne, jak na polski klimat, za to bardzo tradycyjne, jak na japońskie klimaty ;)

Z wielkim zainteresowaniem, cała sala obejrzała performance fryzjersko-taneczny Touch of Angel, w trakcie którego anioły fruwały nie tylko po scenie, ale także po… stołach!

Fryzury, makijaże, stroje i skrzydła autorstwa Kamila Sobczyka, zrobiły piorunujące wrażenie na gościach Gali.

Miałam również okazję poznać tegorocznych finalistów konkursu Hair Revolution – kolejnej już edycji konkursu, który skierowany jest do stylistów fryzur, współpracujących z siecią Trendy Hair Fashion.

Wygrała Pani Sandra Kaczor z Teamu Zabrze, a nagrodą był wyjazd do Japonii na największy na świecie konkurs fryzjerski United Danks Contest, z którego Pani Sandra przywiozła 2 srebrne medale, za kolor i strzyżenie. Co ciekawe, z Zabrza pochodzi wielu znakomitych fryzjerów i zwycięzców poprzednich edycji konkursu, więc jeśli mieszkacie w okolicy, a potrzebujecie małej/dużej zmiany fryzury, to nie wahajcie się ani chwili!

I chyba nikt się nie spodziewał, że na after party Norbi porwie do tańca dosłownie wszystkich! Japoński team, Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała, Zabrze i cała reszta Polski tańczyła i bawiła się tak, że do dziś uśmiecham się na wspomnienie tego wieczoru!

Pani Anna Kulec – Karampotis ze swoim teamem kreatywnym dba między innymi o włosy Joanny Horodyńskiej, ale również Ewy Chodakowskiej.

Sama też od kilku miesięcy zawdzięczam swój kolor włosów marce Schwarzkopf Professional i nie mam w planach żadnych zmian, bo wreszcie mam swój upragniony #perfectblond ;)

Zdjęcia: Artur Kowalczyk


  • Widać, że dzieje się u Ciebie :) Nie miałam okazji być na żadnej gali, może kiedyś kopnie mnie taki zaszczyt :P Fryzury faktycznie, bardzo odważne, ale przyciągają wzrok swoją innością.

    • Oj dzieje się, a ja to uwielbiam i tego Ci też życzę! ❤