Trendy w modzie WIOSNA LATO 2018 – masz to w swojej szafie!

11 marca 2018 / / MODA / 2 komentarze

Wiosnę już prawie widać na horyzoncie, więc postanowiłam zabrać się za trendy w modzie, które będą obowiązywać w nadchodzącym sezonie. ALE podeszłam do sprawy… po ludzku!

Nigdy nie uganiałam się za trendami i już zapewne nie zacznę. Wprawdzie kiedyś miałam białe kozaczki, ale byłam młoda, to było dawno, zapomnijmy o tym. Tylko że patrzę teraz na te wszystkie gwiazdki, celebrytki i influencerki, które tak intensywnie lansują ten trend i nie dowierzam. Nie wygląda to dobrze, ani z czarnymi spodniami, ani z rajstopami, ani w ogóle! Białym botkom i białym kozakom mówię NIE! Podobnie jak przezroczystym szpilkom, torebce – nerce czy asymetriom (nie cierpię!).

Ale znalazłam kilka trendów, które na pewno macie w swojej szafie, więc śmiało możecie czuć się modnymi w nadchodzącym sezonie! Tak, te ubrania i akcesoria goszczą już w waszych garderobach, wystarczy dobrze poszukać!

Zresztą, jak doskonale wiecie, trendy w modzie i tak w kółko się powtarzają, odchodzą i powracają, co udowodnię w materiale video. I wcale nie jestem fashionistką, wcale nie pędzę za modą! Tak więc nie bójcie się nadchodzącej wiosny, będziecie modni i tak!

Wskoczyłam w kilka ubrań, bo postanowiłam je zaprezentować na sobie, to chyba lepsze niż pokazywanie ubrań w ręku ;) Jeśli się podobało, dajcie znać!

Dziękuję Showroomowi Khaki za pomoc w przygotowaniu stylizacji :)


  • <3 super i temat i stylizacje :)

  • Lena

    Fajna bluzka.. kropki mają być hitem w tym sezonie.
    Czytałam też że wracają opaski więc kupiłam sobie kilka – https://dodatkowo.com.pl/
    m.in. w kropki ;)
    Polecam jakbyście szukały.