Wakacyjne niezbędniki: Bioderma, Sally Hansen, Clinique, Hermès

5 lipca 2018 / / LIFE / 3 komentarze

Jak ja nie mogę doczekać się wakacji w tym roku! To już dosłownie za 2 tygodnie! I choć – jak co roku – jadę w to samo miejsce, to potrzebuję naładowania akumulatorów jak nigdy!

Costa del Sol na południu Hiszpanii to taki nasz drugi dom, świetnie się tam czujemy, zarówno ja, mój mąż, jak i dzieci, skończywszy na naszym maltańczyku ;) Czas płynie tam wolniej, mogę zabrać się za czytanie zaległych książek, pływać do woli i delektować się przysmakami regionalnej kuchni.

Jak co roku lecą ze mną wakacyjne niezbędniki, z którymi łatwiej i przyjemniej spędza się urlop. Są to nowości, które zabieram po raz pierwszy, np. szybkoschnące lakiery do paznokci Insta-Dri od Sally Hansen, ale też sprawdzone kosmetyki do skutecznej ochrony przed słońcem. Poza tym kilka innych ciekawych drobiazgów, dlatego zapraszam do obejrzenia vloga, może i Wam coś się przyda lub spodoba.

I jeszcze mały apel ode mnie: chrońmy skórę przed słońcem na wakacjach! Swoją, jak i swoich dzieci. Używajmy wysokich filtrów i produktów wodoodpornych, jeśli spędzamy większość czasu w morzu czy w basenie.

Nie martwy się latem o witaminę D – już 15 minutowy pobyt na słońcu poza godzinami najsilniejszego nasłonecznienia dostarczy nam odpowiedniej dawki! Pamiętajcie, że słońce równie mocno grzeje nie tylko zagranicą, ale też w stolicy czy nad polskim Bałtykiem (o ile nie pada ;) Udanych wakacji Kochani!


 • Tomek 658

  Życzę pani i pani rodzinie wspaniałych wakacji. Aby po wakacjach miała pani czym się dzielić swoim czytelnikom bloga. Bo my też jesteśmy ciekawi pani wrażeń. Pozdrowienia.

  • Panie Tomku i nawzajem! Zapraszam też na mój kanał na YouTube, tam za jakiś czas zamierzam pokazać nieco moich wakacji :)

   • Tomek 658

    Muszę się przyznać, że ostatnio oglądałem pani instagram. Ma pani tam wiele interesujących zdjęć. I jeszcze piękniej się tam pani uśmiecha niż na powyższym zdjęciu. Ale pewnie każdy lubi jak tak piękna kobieta się uśmiecha.