WSPÓŁPRACA

Na blogu prezentuję moim Czytelnikom co noszę, czego używam, gdzie bywam, czyli to co pojawia się na blogu jest zgodne z moimi przekonaniami. Jeśli opublikuję sesję zdjęciową w nowej sukience, to na pewno będę ją nosić również na co dzień. Jeśli opowiem o nowej pomadce – musi znaleźć się także w mojej torebce. Cenię produkty dobrej jakości, dlatego nie znajdziecie tu stylizacji z przypadkowych butików czy kosmetyków wątpliwego pochodzenia. Na blogu prezentuję klasyczne stylizacje modowe, opisuję moje triki dla zdrowia i urody, ale również kosmetyczne nowości czy eventy, w których biorę udział.

Statystyki

Blog odwiedza miesięcznie ok. 24 tys. Unikalnych Użytkowników,  91% to kobiety, głównie w wieku 25-34 lata.

Instagram 34,1 tys. Obserwujących, przede wszystkim z Warszawy i okolic.

Fanpage 3,9 tys. zaangażowanych fanów, co łatwo sprawdzić po liczbie polubień i komentarzy pod każdym ze zdjęć.

YouTube 2,6 tys. subskrybentów, ponad 285 tys. wyświetleń. Jestem na samym początku tworzenia videoblogów, ale pozytywny odzew od moich Czytelników i Obserwatorów sprawił, że chcę być aktywna również na tej platformie.

Możliwe formy współpracy

– recenzje produktów
– sesje zdjęciowe z użyciem produktów
– konkursy
– udział w eventach
– wyjazdy sponsorowane
– videoblogi
– reklama w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
– prowadzenie eventów

Wszystkie teksty tworzę sama, nie umieszczam banerów na stronie, bo sama ich nie lubię.  Bardzo starannie dobieram marki i produkty, które prezentuję na blogu.

Zrealizowane kampanie

MODA: DiverseKappahlLaurelleOrsay, S’portofinoSylwia MajdanPreska, Tiffi, Zalando

URODA: Bobbi BrownBioderma, Dior, Dr Irena Eris, Estée LauderL’Oréal, MustelaNivea, Sally Hansen, Schwarzkopf Professional

LIFESTYLE: Cholewiński, CymesEmpikMokobelleSuzuki,TVN, TVP2, VolvoWestwing, W.Kruk

Zapraszam do kontaktu: z przyjemnością odpowiem na pytania, zaproponuję różne scenariusze współpracy, przedstawię szczegółowe statystyki bloga.

KLIKNIJ i skontaktuj się ze mną