Wyprzedaż w Massimo Dutti. Co kupiłam tym razem?

2 lipca 2018 / / MODA / 2 komentarze

Jeśli mnie już lepiej znacie, wiecie że nie ominie mnie żadna wyprzedaż w Massimo Dutti. I tak nieprzerwanie od wielu, wielu lat.

Ale kupuję jedynie podczas wyprzedaży, kiedy ceny są tam naprawdę kuszące. Najlepsze w tej marce jest to, że kolekcje sprzed kilku lat łączą się idealnie z ubraniami, które kupiliśmy w aktualnym sezonie. Wszystko składa się w całość: wzory, fasony, kolory, faktury materiałów. To taka klasyczna i ponadczasowa moda, która nie przemija. Bardzo ważne jest również to, że ubrania nawet po wielokrotnym praniu nie zmieniają fasonu, koloru, kształtu. To absolutnie moja ulubiona sieciówka z portfela sklepów należących do hiszpańskiego koncernu Inditex.

Na dowód tego, że  moje aktualne zdobycze z Massimo Dutti idealnie łączą się z ubraniami tej marki sprzed kilku sezonów, nakręciłam vloga. Sprawdźcie, co kupiłam, ile oszczędziłam i jak ubrania tej marki leżą na mojej sylwetce.

Nie zobaczycie tam najnowszych trendów, ale same klasyki, za to dobrej jakości. Radzę już teraz wybrać się na wyprzedaż w Massimo Dutti póki trwa albo chociaż zajrzeć do sklepu internetowego, by coś dla siebie upolować ;)

A pod vlogiem dajcie znać, czy Wam się podobało, zostawiając kciuk w górę i subskrybując mój kanał. Dajcie też znać, w jakich sklepach Wy najchętniej polujecie podczas wyprzedaży, może polecicie mi też jakieś sklepy internetowe?


  • Tomek 658

    Widać, że suplementy pomagają. Kiedyś długie spodnie w rozmiarze 40 bądź 38 dziś krótkie spodnie w rozmiarze 36. Ja na miejscu kobiet, które chcą coś kupić w tym sklepie poczekałbym do – 70%. Ale to tylko takie moje sugestie i dywagacje. Pozdrowienia.

  • cleo

    Jeju chyba nawet jeszcze nie kupiłam nic w Massimo, ale będę mieć na uwadze..:) Dzięki za info!<3