Ulubione kosmetyki Dior i podkład, który pokochała moja skóra!

22 listopada 2018 / / TESTY / Brak komentarzy

Jak zapewne doskonale wiecie, testuję sporo kosmetyków różnych marek. Nie będę ukrywać, że jedną z najchętniej testowanych i używanych przeze mnie marek jest marka Dior.

Uwielbiam zarówno ich produkty pielęgnacyjne, jak i kosmetyki kolorowe. Dziś w nowym vlogu opowiem o tych drugich, które absolutnie podbiły moje serce, ale zwrócę też uwagę na to, co w moim przypadku nie do końca się sprawdziło. Dokładnie rok temu wspominałam o moich TOP 5 marki Dior na blogu, więc macie porównanie, które kosmetyki niezmiennie stosuję i uwielbiam, a co nowego odkryłam.

Przede wszystkim przetestowałam genialny podkład do twarzy, który przebił mojego innego ulubieńca – we vlogu dowiecie się dla jakiej cery będzie odpowiedni.

Ponadto pomadka, która odmieniła mój wizerunek (!), tusz do trudnych rzęs i kosmetyk, który uwielbiają wszystkie wizażystki.

Pod vlogiem w opisie, znajdziecie wszystkie omówione i podlinkowane przeze mnie kosmetyki. A jeśli spodoba Wam się ten vlog, dajcie znać, jaką inną markę kosmetyczną mam wziąć pod lupę i przetestować ich kosmetyki – lubię takie wyzwania! Przyjemnego oglądania!