Nebu Milano – luksusowa marka kosmetyków w Polsce

9 kwietnia 2017 / / URODA / 5 komentarzy

Jak zapewne doskonale już wiecie, uwielbiam testować kosmetyki zarówno te pielęgnacyjne, jak i do makijażu, dlatego nie mogło mnie zabraknąć na spotkaniu z nowo odkrytą, ekskluzywną marką Nebu Milano.

Marka powstała w 2013 roku w Mediolanie, a ich flagowymi produktami są kompaktowe pudry do twarzy i ciała, prasowane, wypiekane i wzbogacone diamentowym pyłem oraz wypiekane róże do policzków, ale także cienie do oczu i maskary. Puderniczki NEBU Milano pokryte są trzykrotnie galwanizowanym 24-karatowym złotem oraz dużymi kryształami Swarovskiego. To pierwsze na świecie w ten sposób zdobione opakowania kosmetyków. NEBU Milano szczyci się najwyższą jakością swoich produktów.

Pudry nie pękają, ani się nie kruszą, a opakowania są odporne na zarysowania. Do tego, co chyba najważniejsze, kosmetyki są wolne od parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego.

Przyznam szczerze, że produkty na żywo robią wrażenie, między innymi dlatego, że opakowania dostępne są w kolorystyce złotej lub platynowej (wow!), a kamienie Swarovskiego są naprawdę sporych rozmiarów. Testując pudry na spotkaniu, odkryłam, że pięknie mienią się na skórze.

Oprócz prezentacji kosmetyków, atrakcją wieczoru był koncert w wykonaniu Tamary Gee, która ma niewiarygodny głos, o czym przekonałam się dopiero, gdy usłyszałam ją na żywo. Tamara jest również rzeczniczką i twarzą firmy NEBU Milano i to właśnie ona razem z mężem stworzyła markę NEBU Milano:

„Jako konsumentka, zawsze zauważałam pewien problem – opakowania kosmetyków są bardzo delikatne i łatwo się rysują lub pękają, upuszczone czy nawet noszone w torebce. Naszą misją było stworzenie marki, która nie tylko będzie zachwycająco wyglądała, ale również będzie zachwycała wysoką jakością i trwałością”.

Kosmetyki NEBU Milano dostępne są w Perfumeriach Quality w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Opolu i Toruniu. Sporym zainteresowaniem cieszą się we Włoszech i na Bliskim Wschodzie. Sama właśnie testuję ich maskarę, ale przyznaję, że jestem nieobiektywnym przykładem, bo moje rzęsy po tygodniach stosowania serum Long4Lashes są niewiarygodnie długie i każdy tusz do rzęs, którego użyję, daje spektakularny efekt.

To był inspirujący wieczór :)

Zdjęcia: The Other Side


  • lukaszmakeup.pl

    Po prostu same cuda!

  • Kasia

    Wszystko w tych gablotkach wygląda jak piękna biżuteria a nie kosmetyki:)

  • Małgosia

    Tusz do rzęs chętnie bym wypróbowała