Moi ulubieńcy: kosmetyk, książka, obuwie i… coś pysznego!

25 marca 2018 / / LIFE / Brak komentarzy

Dziś zebrałam dla was moich ulubieńców w jednym vlogu. To cztery zupełnie różne drobiazgi z kategorii: kosmetyk, książka, obuwie i… coś pysznego!

Od teraz „Ulubieńcy” będą moim nowym cyklem na kanale na YouTube, w którym raz na jakiś czas będę prezentować produkty, które NAPRAWDĘ się sprawdziły, czyli rzeczy, produkty, gadżety, z którymi nie mogę i nie chcę się rozstać! Zapewniam was, że bardzo starannie będę dobierać te produkty, bo wiem że korzystacie z moich poleceń i rekomendacji, co dla mnie jest ogromną radością, ale przez to jeszcze skrupulatniej i dokładniej testuję kolejne nowości.

Na początek kosmetyk, który stosuję od ponad 30 dni i jak na razie nie zamierzam się z nim rozstawać. Następnie marka obuwia, za którą ręczę, że nic się z nią nie wydarzy, bo zrobiłam konkretny test obuwia (!) Książka polskiego autora, już czwarta z kolei, więc chyba to już mój ulubiony pisarz. A na koniec smakołyk, od którego jestem wręcz uzależniona!

Z reguły, gdy polubię coś słodkiego, jem to tak często, że po kilku razach już mnie nudzi ten smak i nie sięgam po raz kolejny, jednak w tym przypadku niestety to nie zadziałało, bo cały czas nie mogę się temu oprzeć!

Zapraszam do obejrzenia nowego vloga z cyklu „Moi Ulubieńcy” i cały czas gorąco namawiam do subskrybowania kanału na YouTube, bo zamierzam umieszczać tam coraz więcej ciekawych i sprawdzonych kosmetyków, gadżetów, stylizacji, a nawet planuję Daily Vlogi ;)