5 luksusowych drobiazgów, w które warto zainwestować

19 kwietnia 2018 / / LIFE / Brak komentarzy

Dziś postanowiłam… ułatwić wam życie i pokazać 5 luksusowych drobiazgów, w które warto zainwestować, bo przydają się w codziennym życiu.

W pewnych kwestiach po prostu powinniście mi zaufać ;) Testuję, kupuję, otrzymuję mnóstwo kosmetyków, akcesoriów, ubrań. Niejednokrotnie mam dylemat, czasem muszę przedłużyć testowanie, a czasem nawet już po jakimś czasie zmienić opinię, bo coś poszło nie tak. Wtedy zazwyczaj edytuję i aktualizuję tekst na blogu.

I właśnie wśród dzisiejszych produktów znalazł się jeden, z którego kiedyś bardzo się cieszyłam, kosztował majątek, ale gdybym wiedziała o „pewnych okolicznościach” z pewnością drugi raz już bym nie kupiła.

Co to takiego? Obejrzyjcie vlog, a wszystko się wyjaśni. W moim zestawieniu nie chodzi mi o konkretne marki (za wyjątkiem pierwszej), ale o inspirację. Być może po obejrzeniu vloga, przyznacie że nie macie tych produktów, a być może właśnie one umiliłyby albo ułatwiły wam życie ;) Cztery pozostałe propozycje służą mi już od dłuższego czasu, bardzo się przydają i wiem, że warto w nie zainwestować.

Pod filmem na kanale umieściłam linki do moich ulubionych produktów, więc macie podgląd, gdzie i w jakiej cenie można je kupić. Jest tam też pewien kod rabatowy, może wam się przyda ;)

A teraz zapraszam do oglądania i cały czas gorąco zapraszam do subskrybowania kanału.