Kurtka skórzana niczym… druga skóra!

29 września 2015 / / MODA / 5 komentarzy

Dobrze skro­jona para jeasnów, biała koszula, mała czarna czy kla­syczny trencz to takie części garderoby, które powinny zna­leźć się w szafie każ­dej dziew­czyny. I do tej listy bez­a­pe­la­cyj­nie zalicza się kurtka skó­rzana.

Dzięki ide­al­nej, wyma­rzo­nej, tej jednej, jedy­nej kurtce skó­rza­nej z łatwo­ścią stwo­rzymy cie­kawe zestawy ubrań. Ale kupu­jąc kurtkę skó­rzaną trzeba być pew­nym tego zakupu na 200%, bo to dość spory wyda­tek. Musimy czuć się w niej niczym w dru­giej skó­rze. Nie tak dawno, po wielu latach poszukiwań, znalazłam  tę idealną, którą mogę zestawić ze wszystkim i na wszystkie sposoby, czyli dokładnie tak jak lubię. Bo dobra kurtka skórzana powinna pasować do szpilek, bikerów, botków, ale też np. do conversów. Ja wybrałam model klasyczny do bólu, ale w kwestii kurtek skórzanych jest naprawdę z czego wybierać. Poni­żej stylizacja z ostat­nich dni, kiedy w War­sza­wie było jesz­cze bar­dzo cie­pło – przepiękna, zwiewna sukienka (kupiona w Wiedniu, pożyczona do zdjęć), botki i tytułowa kurtka skórzana oraz kilka innych przykładów ze skórą w roli głów­nej. Zapewniam Was, że uniwersalna kurtka skórzana to zakup na bardzo długie lata.

kurtka-skorzana-

kurtka-skorzana-skora

kurtka-stylizacja

kurtka-skorzana_

kurtka

kurtka-skorzana-ochnik

kurtka-skora

kurtka – Ochnik, sukienka – no name, botki – Massimo Dutti (podobne tutaj), torebka – Louis Vuitton Eva Pochette, zegarek – Marc by Marc Jacobs, bransoletki – handmade

lala5a

medicine2

baletki2

sukienka6

Zdjęcia: Karolina Chudyba