Już za chwilę maj, czyli roz­poczną się nasze ulu­bione uro­czy­sto­ści rodzinne: chrzest dziecka kuzynki Joli, komu­nia Basi córeczki – Zosi, wesele wujka Zdzi­sia i Bożenki, a potem jesz­cze popra­winy, rocznica ślubu rodziców itd.

W co się ubrać, żeby rodzina onie­miała z wra­że­nia i do tego nie zban­kru­to­wać? Pro­po­nuję zde­cy­do­wać się na sukienkę – dzięki niej będziemy wyglą­dać kobieco i z klasą. Mój wybór to koron­kowa sukienka z Zary. Brudny róż, który pasuje zarówno blon­dynce, jak i bru­netce oraz fason, który pozwoli ukryć nie­wielki brzu­szek, gdy będziemy się­gać po kolejny kawa­łek ser­nika, a do tego fantazstyczna cena 169 zł ;)

Żeby nie było za słodko, dobra­łam czarne szpilki i czarną skó­rzaną kurtkę, bo połą­cze­nie koro­nek i skóry to według mnie inte­re­su­jące zestawienie. A poni­żej kilka pro­po­zy­cji sukie­nek do 200 zł. Jest z czego wybie­rać! 

2a

2

3A

1

H&M – 70,90 zł – dostępna również w kolorze pomarańczowym

hmprod3


Mohito – 199,99 zł – modne w tym sezonie motywy kwiatowe

mohito


Zara – 199 zł – dla tych, które lubią soczysty akcent

zara4


H&M – 129,90 zł – dla tych, które grzeszą idealną figurą

hmprod


Mohito – 119,99 zł – asymetrycznie, zwiewnie

mohito2


Mango – 189 zł – modne i klasyczne biało – czarne połączenie

mango8


Orsay – 159,95 zł – i dziewczęco, i kobieco 

Orsay2

 

Mango – 139zł  – można zjeść nawet 3 kawałki sernika i nikt się nie pozna!

mango7

Rekomendowane artykuły

  • Kasia

    Witam cie Suzy, cieszę się, że Cię znalazłam w nowej odsłonie:)
    Czy twój nowy blog oznacza koniec dziewczynynieplacza.pl? Jeśli tak, szkoda, że tam się nie pożegnałaś z czytelnikami. Życzę powodzenia w prowadzeniu własnego bloga – ja się z nim chętnie zapoznam.

  • Kasia, nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że mnie odnalazłaś :) Co do Niepłaczących – jeśli zakończymy działanie – na pewno się pożegnamy z naszymi Czytelniczkami.

  • Super inspiracja na strój na tak ważne uroczystości! :)