5 pomysłów na prezent – list otwarty do Świętego Mikołaja

26 listopada 2015 / / LIFE / 4 komentarze

Drogi Miko­łaju, byłam super grzeczna, dla­tego liczę, że przyj­dziesz do mnie w tym roku aż dwa razy.

A ponie­waż pierw­sza data, 6 grudnia, zbliża się wiel­kimi kro­kami, posta­no­wi­łam nieco Ci pomóc i przy­go­to­wa­łam krótką listę. Liczę, że poniższe prezenty trafią do mnie pod choinkę, pod poduszkę, przez komin do skarpety, która już wisi przy kominku. W razie problemów z budżetem, przygotowałam również opcję ekonomiczną :)

1. Zdrowa ja!

Widzisz Miko­łaju, jestem mało wyma­ga­jąca, nie marzę o niczym innym, jak tylko o tym, żeby było mi cie­pło w szyję, bo prze­cież nie chciał­byś, żebym się roz­cho­ro­wała tej zimy? W takim sza­liku żadne zarazki nie będzie mi straszne. Ale nie cho­dzi mi o sza­lik w bałwanki, który nadaje się do nosze­nia jedy­nie w okre­sie świą­tecz­nym, ale o praw­dziwy szal z kasz­miru, może być taki w kratkę, ale od razu uprze­dzam – wełna odpada, bo gry­zie mnie w szyję.

kaszmirowy szal Burberry – cena 1795 zł

prezenty-szal

2. Kot w butach

Miko­łaju, marzy mi się rola życia – rola kota w butach. Ale żebym mogła nim zostać, potrze­buję do tego odpo­wied­niego obu­wia, czyli koza­ków za kolano. Sza­belkę już mam, kapelusz z piórkiem też się znajdzie. Szare lub czarne będą naj­od­po­wied­niej­sze, roz­miar 40, ale to już pewnie wiesz.

Pierre Balmain – Zalando – cena 3369 zł  

prezenty-kozaki

3. Brzę­czę i świecę!

Lubię, gdy coś świeci, brzę­czy i dynda na moim nad­garstku, bo wtedy mnie widać i sły­chać, dla­tego wybra­łam kilka dro­bia­zgów. Liczę, że poprawisz moje samopoczucie i dostanę je wszystkie, nie ma co się rozdrabniać!

bransoletka Louis Vuitton – cena 2280 £

prezenty-lv

4. Taka tam torebka na bułki

To naprawdę nic trud­nego – czarna, zwy­kła torebka na ­zwy­kłe i niezwykłe oko­licz­no­ści. Wciąż mam nie­wy­star­cza­jącą ilość torebek i wciąż sporo miej­sca w sza­fie na kolejny model. Co powiesz na moje pro­po­zy­cje? Tak, też uwa­żam, że pora­dzisz sobie z wybo­rem tej naj­wła­ściw­szej.

czarna torba Chanel

chanel

5. Nie zgubię i nie zagubię!

Z takim GUSTOWNYM brelokiem już nigdy nie zagubią się żadne klucze, nie będę musiała stać na mrozie i szukać ich w torebce, żeby dostać się do domu. I zawsze, gdy spojrzę na ten brelok, Święty Mikołaju, ciepło pomyślę o Tobie!

brelok Louis Viutton – cena 495 £

prezenty-brelok

 


  • Dla pewności jedną skarpetę powiesiłam przy kominku, a drugą w kuchni na oknie. Stresuję się okrutnie, że nie przyjdzie…

  • I to jest myśl! Zostawię otwartego laptopa na tym wpisie :)

  • Aleksandra

    Dobra, to Chanel i brelok biorę od ręki. Dorzucam depilator Panasonic (bo kolory :D) i zapas prawdziwej (!) czekolady na rok. Idę szukać Mikołaja! :)