Zbliża się czas obdarowywania prezentami naszych najbliższych. A co powiecie na prezent dwa w jednym, który oczaruje każdą kobietę? Ukochaną żonę, mamę, przyjaciółkę czy koleżankę z pracy?

Świece goszczą w moim domu już od wielu lat. Od września do końca marca palą się późnym popołudniem i wieczorami. Blask świec umila mi taką zwykłą, codzienną krzątaninę w kuchni. Kiedy byłam mała, moi rodzice zapalali świece tylko przy wyjątkowych okazjach lub gdy… brakowało prądu. A ponieważ lubiłam ten blask, postanowiłam, że sama będę zapalać świece jak najczęściej, bo wieczory przy palących się świecach są jakby cieplejsze, milsze..

Blask świec dawał mi namiastkę domu, gdy zaraz po maturze, wyjechałam do Niemiec.

Mieszkałam na poddaszu, w środku lasu, wieczorami zapalałam pachnącą świeczkę, włączałam ulubioną muzykę, przygotowywałam kubek gorącej herbaty i uczyłam się języka niemieckiego. Po powrocie do Polski i skończeniu studiów, znów porzuciłam mój rodzinny Szczecin i wyjechałam w nieznane do Budapesztu. Tam też świece towarzyszyły mi od początku mojego pobytu w niewielkim mieszkaniu z widokiem na panoramę Budapesztu. I tak jest do dzisiaj. Blask świec działa na mnie kojąco, a gdy świece do tego jeszcze przyjemnie pachną, umilają mi każdy wieczór.

Dlatego dziś chciałabym opowiedzieć Wam o pewnej nowości, która – jak się okazuje – może sprawić jeszcze więcej radości – świecach Jewel Candle.

Oprócz tego, że świece pięknie się prezentują, pachną, to jako wyjątkowy dodatek, mają zatopioną biżuterię w wosku.

Po około 10-16 godzinach spalania świecy, wyłania się mała, żaroodporna osłonka, w której ukryta jest prawdziwa biżuteria, ze srebra próby 925. Dlatego, gdy ujrzycie tajemnicze pudełeczko, należy jak najszybciej wyjąć opakowanie z gorącego wosku i odkryć wyjątkową niespodziankę.

Może być to wisiorek, bransoletka lub kolczyki. Niektóre detale biżuterii zawierają perły, kamienie czy kryształki Swarovski®. Świece spalają się do 125 godzin.

Świece projektowane są w Berlinie, a produkowane w Unii Europejskiej. Do ich wyprodukowania używa się wysokiej jakości wosku, po to, by świece wypalały się równomiernie i jak najdłużej. Na stronie jewelcandle.pl po wpisaniu dołączonego numeru kodu do biżuterii, można sprawdzić jej wartość, a co tydzień dodatkowo wygrać nowo wybraną przez siebie świecę. Wystarczy udostępnić zdjęcie swojej świecy z tagami #JewelCandle i #JewelCandleLove na Facebooku i Instagramie.

Koniecznie zajrzyjcie na stronę jewelcandle.pl by obejrzeć więcej wzorów świec.

PS. Do 5 lutego działa kod rabatowy -25% na wszystkie świece na stronie JewelCandle. Wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać kod: SUZY25

Wpis powstał przy współpracy z Jewel Candle.

Rekomendowane artykuły

  • Z roku na rok pomysły na świąteczne (i nie tylko) inspiracje mnie zaskakują coraz bardziej :O Ale cudo! A czy ta świeca jakoś pachnie, czy tylko wygląda? :)

  • Wow, o czymś takim jeszcze nie czytałam. Ale czy wiesz może czy każda świeca ma inną biżuterię, czy można sobie wybrać? Kliknęłam na Orchideę i niestety były tylko dostępne kolczyki :(

  • Uwielbiam świece! Cudowne zapachy pozytywnie na mnie działają, a to, że może je ‚udekorować’ to już w ogóle mistrzostwo! :O

  • Patysia_Rogowska

    piękne masz wspomnienia :D u mnie świece przypominają brak prądu w mieszkaniu. światło świec, zapach pięknych białych kwiatów i pyszny obiad z chłopakiem :D