Odświętne stylizacje w codziennym wydaniu

11 kwietnia 2019 / / MODA / Brak komentarzy

Zbliża się czas uroczystości, czas gdy każda z nas chce wyglądać elegancko. I zaczynamy się lekko stresować, co założyć na święta wielkanocne, co na chrzest, a co na komunię dziecka.

Największy błąd, jaki popełniamy to kupowanie ubrań na jedną okazję. Po rodzinnej uroczystości odwieszamy taką sukienkę do szafy i trochę żałujemy, że nie mamy już okazji założyć jej drugi raz. Najczęściej na kolejnym rodzinnym spotkaniu nie chcemy pokazywać się w tej samej stylizacji, więc stoimy przed otwartą szafą i z założonymi rękami powtarzamy w kółko, że znów nie mamy się w co ubrać.

A co powiecie na odświętne stylizacje, które można nosić także na co dzień, zmieniając tylko dodatki?

Mam dziś dla was wiosenną stylizację w kolorze, któremu mówiłam całe życie: NIE. Ale po jej przymierzeniu zmieniłam zdanie! Do żółto – białej marynarki dopasowałam szorty z wysokim stanem, zwykły biały t-shirt, mokasyny i torebkę – koszyk, wciąż modny dodatek. I w taki oto prosty sposób stworzyłam miejską stylizację na wiosnę i lato. Zapewniam was, że w tym wydaniu jeszcze nie raz mnie zobaczycie ;)

I teraz to, co najlepsze: tę samą marynarkę ujrzycie w wydaniu odświętnym w moim nowym vlogu na kanale YouTube.

Bo jest to taki element garderoby, który można nosić na różne sposoby. We vlogu pokażę wam kilka innych zestawów, które idealnie wpiszą się zarówno w klimat odświętny, jak i na co dzień.

Bo oto chodzi  w modzie – żeby się nią bawić, odrobinę eksperymentować i z jednej części garderoby budować różne stylizacje. Czasem pojedynczy zakup, np. takiej wiosennej marynarki, może w łatwy sposób odświeżyć i ożywić waszą garderobę.

Dajcie znać,  w którym wydaniu – miejskim czy odświętnym, podobam wam się bardziej ;) A na samym dole, pod zdjęciami znajdziecie video ze wszystkimi stylizacjami, idealnie wpisującymi się w klimat świąt wielkanocnych, komunii, chrztów i innych uroczystości rodzinnych.

marynarka – Orsay
szorty – Orsay
torebka – Orsay
biżuteria – Orsay
mokasyny – Tod’s
makijaż – Nail Heart Make Up