Ulubione perfumy, dla których straciłam głowę! VLOG

25 lutego 2018 / / TESTY / 4 komentarze

Im jestem starsza, tym mój nos szaleje coraz śmielej, a ja jestem spragniona poznawania nowych zapachów.

Pół dorosłego życia bałam się eksperymentować, teraz skutecznie nadrabiam. Oczywiście chodzi mi tylko o eksperymenty w kwestii perfum ;) Przetestowałam już tyle zapachów, że wchodząc do perfumerii, kojarzę prawie wszystkie nowości. Ale dziś postanowiłam wybrać moje cztery wyjątkowo ulubione perfumy i opisać je w kilku, prostych słowach. To są takie zapachy, na punkcie których totalnie oszalałam!

A ponieważ często jestem pytana, czym tak pięknie pachnę, musi coś być intrygującego w tych moich wyborach. Druga sprawa, że wychodząc z domu, spryskuję się perfumami przez dobre kilka sekund, więc mój zapach zapewne czuć już z daleka ;)

Zapraszam Was na nowy vlog i zapoznania się z czterema wodami perfumowanymi: dwa zapachy to według mnie propozycje całoroczne, jeden pasuje bardziej na jesień i zimę, a drugi na późną wiosnę i lato – tak to sobie sprytnie wymyśliłam!

Co ciekawe, w dwóch przypadkach, to już kolejne flakony tych samych zapachów, więc naprawdę musiały przypaść mi do gustu!

Jeśli znacie któryś z moich ulubionych zapachów, dajcie koniecznie znać w komentarzu. A może ostatnio odkryliście jakieś wyjątkowe perfumy i nie ma ich w moim zestawieniu, a warto żebym je poznała? Jestem bardzo ciekawa! I jak zawsze zapraszam do subskrybowania mojego kanału!


  • Ewel

    Suzy cóż to za piękna apaszka? Stylizacja 10/10 :)

    • A to jest właśnie apaszka Hermes, która była dołączona do perfum!

  • Marzena Zajkowska

    Piękna koszula, możesz zdradzić markę:)

    • Marzenka, sprawa jest skomplikowana ;) Na zdjęciu z granatową lamówką wokół szyi mam koszulę Massimo Dutti z przeceny, ale ponieważ za bardzo szeleściła na nagraniu, na vloga musiałam zmienić i założyć inną -mam tam na sobie koszulę od Zaquad.