Właśnie trwa przedświąteczny szał. Pogoń za prezentami, najpiękniejszymi ozdobami na choinkę, kulinarnymi przepisami, żeby w tym roku zaskoczyć rodzinę..

Ale ja w tym przedświątecznym amoku, postanowiłam wziąć głęboki oddech i po prostu z pewnych rzeczy zrezygnować, na rzecz… innych.

Nie dałam rady uczestniczyć we wszystkich świątecznych eventach i spotkaniach, nie umieściłam na blogu stu pomysłów z prezentami dla niej, dla niego, dla dzieci, do 20 zł, na ostatnią chwilę itd. Nie pojechałam nawet do lasu, żeby z choinkami i sztucznym śniegiem przygotować odjechaną sesję zdjęciową w balowych sukniach. Ale za to udało mi się spotkać z tyloma kochanymi osobami, pozałatwiać sprawy, dzięki którym jest mi lepiej i dlatego teraz szczerze mogę polecić wam moją „szczęśliwą listę”.

Oto moja krótka lista spraw, która mnie w tym roku uszczęśliwiła:

 • wybrałam się na świąteczny jarmark z moją fotografką Karolą, poplotkowałyśmy i napiłyśmy się zimowej herbaty (opcjonalnie można też grzanego wina – niepotrzebne skreślić),
 • zrobiłam kilka świątecznych paczek osobom, które je naprawdę potrzebują (bo dawanie jest lepsze niż branie, a przecież i tak wszystko do nas wróci – sprawdzony zasada),
 • uczestniczyłam w jasełkach synka w przedszkolu (praca poczeka, a taka chwila pełna wzruszeń już niekoniecznie),
 • upiekłam pierniczki z synkiem (wprawdzie nie wyszły tak idealne jak te, które oglądacie zazwyczaj na Instagramie, ale przecież nie w tym rzecz),
 • obejrzałam kultowy film „To właśnie miłość” (znowu się wzruszyłam, za rok pewnie też obejrzę),
 • słuchałam i słuchać będę świątecznego Michael’a Buble i jego płyty „Christmas” przy wieczornym demakijażu/kąpieli.

Niby to wszystko takie banalne, takie oczywiste, a jednak te drobne czynności wprawiły mnie w dobry nastrój. W tym roku celebruję ten czas z bliskimi mi osobami i tylko to tak naprawdę się dla mnie liczy.

Bo nie każdy wieczór i weekend trzeba spędzać w  w pogoni za świętami, da się ten przedświąteczny szał ominąć i tego wam na ten moment z całego serca życzę!

Rekomendowane artykuły

 • kamila.soniaaa

  Piękny ten Twój wpis :) Niby nie ma typowego, świątecznego szału, ale jest w nim więcej radości i klimatu świąt, niż gdzie indziej <3 Bardzo podoba mi się Twój plan!

  • Dziękuję, oby więcej takich miłych komentarzy i ludzi, którzy go zrozumieją.. ;)

 • Figiel Migiel

  Dźwiękowe zasłony akustyczne dla budownictwa Redukcja hałasu

  SoundBlanketCurtain to profesjonalny producent i eksporter, który zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem i produkcją koca akustycznego i kurtyny dźwiękowej. Znajdujemy się w Guangzhou City, z dogodnym dostępem do transportu. SoundBlanketCurtain ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO: 9001.

  Bariery dźwiękowe Akustyczna kurtyna do redukcji hałasu w miejscu budowy

  Produkty

  Outdoor Best Price Coating Blackout Sound Blocking Zasłona na zasłony
  Dobra jakość Różne grubości wełny poliestrowej deska / koc / panel do redukcji hałasu
  Nowa generacja redukująca poziom hałasu Kurtyna PCV / PCV Gładka / żebrowa kurtyna
  Redukcja szumów Wełna izolacyjna z włókna szklanego z FSK Export to Arab

  Produkcja została wyeksportowana do ponad 40 krajów, w tym Campos dos Goytacazes Brazylia, Baltimore Stany Zjednoczone, Braunschweig-Wolfsburg Niemcy, Patna India, Adelaide Australia, Kumamoto Japonia, Sheffield Wielka Brytania, Quebec City Canada, Arnhem-Nijmegen Holandia, Moskwa Rosja, Pretoria Republika Południowej Afryki, San Antonio Stany Zjednoczone itd.

  Zgodnie z wynikami testów wielu autorytetów i reprezentatywnych projektów, nasze kurtyny dźwiękochłonne i akustyczne wyróżniają się już w tym samym przemyśle akustycznym na całym świecie. SoundBlanketCurtain zawsze stosuje się do filozofii biznesowej szczerej obsługi i dążenia do doskonałości.

  Są one często stosowane w hałasie transformatora, hałasie projektów szynowych, obudowach sprężarek, przenośnym ogrodzeniu akustycznym, redukcji hałasu generatora, obudowach pras perforujących, kurtynach absorpcji akustycznej, obudowie skrzyni biegów redukcji hałasu itp.

  Tag: koce do tłumienia klimatyzacji, koc silnika, ciężkie zasłony blokujące hałas, zasłony izolujące od hałasu, dźwiękoszczelne zasłony dubaj
  Odwiedź: https://www.soundblanketcurtain.com/product/noise-blanket/