Sezon na świąteczne stylizacje uważam za rozpoczęty. Już niedługo pojawimy się na świątecznych spotkaniach w pracy, ze znajomymi, ale również  zaczniemy rozglądać się za tymi bardziej stonowanymi stylizacjami na święta w rodzinnym gronie. Na początek jednak coś z pazurem!

Wiecie doskonale, że zazwyczaj moje stylizacje są dosyć klasyczne, stonowane, a  czasem nawet zbyt grzeczne, dlatego dzisiaj krótka spódnica, która robi wrażenie! W tym sezonie złote guziki i błyszczące  elementy grają pierwsze skrzypce. Pomyślałam, że spódnicę zestawię z kozakami za kolano (ale bez obcasa) i białą bluzką z delikatnymi, złotymi guzikami. Stylizację dopełniam oversizowym płaszczem, skórzaną torebką i biżuterią Ti Sento, która absolutnie skradła moje serce już kilka miesięcy temu i z przyjemnością do niej powracam.

Podoba mi się w niej to, że pierścionki można łączyć i mieszać na różne sposoby nosząc oddzielnie lub po kilka na jednym palcu. Podobnie jest z kolczykami. Do kółek można dołączyć mniejsze lub większe zawieszki.

Lubię takie rozwiązania, bo za każdym razem nasza biżuteria może wyglądać nieco inaczej. A już niedługo kolejne świąteczne stylizacje z pewnej europejskiej stolicy, w której świąteczny nastrój udziela się wszystkim bardzo mocno!

bluzka – Preska
spódnica – Lamarstore
kolczyki – Ti Sento
zawieszki do kolczyków – Ti Sento
bransoletka – Ti Sento
pierścionki – Ti Sento
torebka – Lamarstore
opaska – H&M
kozaki – Celebrity
płaszcz – no name

Rekomendowane artykuły

  • Wow, wyglądasz naprawdę ślicznie! Ta spódniczka jest mega :) I podoba mi się, ze zestawiłaś to wszystko z takim długim płaszczem i wysokimi kozakami – dzięki temu jest elegancko, z lekkim pazurkiem… i cieplutko! Czyli najlepiej :)
    /Monika