Wiecie, kiedy Warszawa jest najpiękniejsza? Latem!

Nie ma korków, więc wszędzie można dojechać dosłownie w kilkanaście minut, a do tego z łatwością da się zaparkować. W Hali Koszyki, gdzie zazwyczaj są tłumy, nie trzeba czekać na wolny stolik, w kinach zawsze znajdzie się miejsce i nawet Plac Europejski nieco zwalnia.

Lubię Plac Europejski za dostępne tam kawiarnie, restauracje, zieleń, fontannę, leżaki, mamy z wózkami i panów pod krawatami. I wszyscy – choć na chwilę – potrafią się tam doskonale zrelaksować.

Polecam to miejsce, gdy będziecie zwiedzać Warszawę, bo jednym z powodów jest dobre światło, dzięki przeszklonym budynkom, więc pamiątkowe zdjęcia wyjdą wam wyśmienicie ;)

Moja dzisiejsza stylizacja to nic wydumanego: jeansowe szorty One Teaspoon kupione na Placu Trzech Krzyży oraz modne w tym sezonie paski polskiej marki Preska. Bluzka jest w moim ulubionym, oversizowym stylu, z kimonowym rękawem, ozdobionym haftowaną taśmą. Dół bluzki można mocniej związać z pomocą troków.  W takich zestawach czuję się latem najswobodniej i mogę pozwolić sobie na chwilę beztroski ;)

Co tu dużo pisać – kocham Warszawę o tej porze roku! Prawda, że jest piękna?

bluzka Cintos/blouse – Preska

szorty/shorts – One Teaspoon/ Plac Trzech Krzyży 

torebka Chani II/purse – Diverse

tenisówki/sneakers – Tommy Hilfiger (podobne tutaj/ similar here)

biżuteria/jewellery – Oxmo

koloryzacja włosów/ hair – Milek Design

zdjęcia/photos  – Karolina Chudyba

Rekomendowane artykuły

  • Kasia

    Ja również bardzo lubię ten moment, kiedy przychodzą wakacje, a w mieście robi się spokojniej:) Stylizacja jak zwykle udana:)

  • Juliaa

    Ale jesteś zgrabniutka… ;)
    Czytałam na blogu, że udało Ci się kiedyś upolować torebkę Longchamp na wyprzedaży na warszawskim Okeciu, pamiętasz kiedy ją kupowałaś (zastanawiam się czy teraz są tam jakieś wyprzedaże)