Kiedy zoba­czy­łam tę torebkę, po pro­stu zaczę­łam się roz­pły­wać. Choć nie pędzę ślepo za tren­dami, lubię mieć w swo­jej gar­de­ro­bie cho­ciaż jeden modny dro­biazg i właśnie ta torebka dołączyła do mojej garderoby.

A w tym sezo­nie – jak zapewne już wie­cie – kró­lują frędzle, więc cho­ciaż niech torebka będzie super modna! Ponie­waż jej cena też jest super, posta­no­wi­łam że będzie moja. Uwielbiam ją, pytanie tylko, jak długo będę nią się cieszyć? Do torebki idealnie pasuje zamszowy płaszcz, który mogę zestawiać nie tylko na sportowo, z trampkami, ale także z sukienką i eleganckimi szpilkami. Biały, prosty t-shirt, ulubione okulary przeciwsłonecznie i do szczęścia już mi nic więcej nie potrzeba! ;)

Plaszcz1

Plaszcz2

fredzle_poprawione

Plaszcz5

Plaszcz4a

Plaszcz6

Plaszcz7

Plaszcz8

Plaszcz10b

 płaszcz – JOOP!
t-shirt – Stefanel
spodnie – Massimo Dutti
torebka – H&M (tutaj link)
buty – Converse
okulary – Ray-Ban

Rekomendowane artykuły

 • Maria Rakowska

  całość super!!

 • Kasia

  Fajna:) Znów coś z Ciebie „skopiuję” – dzięki.

  • Kasiu – ja też ją „skopiowałam” – od mojej sąsiadki!

 • Rita

  Hej :) Świetna kreacja wszystko ładnie się razem komponuje – torebka pasuje znakomicie. Od dłuższego czasu szukam jakiejś z frędzlami, ale niestety – jak już jest coś fajnego, to kosztuje krocie, jak ta Liu Jo – no niestety 1200 pln za torebkę, to cena zupełnie nie na moją kieszeń. Byłam w szoku, że Twoja kosztowała tylko 99 pln :) Jak widać nie trzeba od razu wydawać kroci, żeby wyglądać elegancko i nowocześnie. Pozdrawiam :)

  • Dzięki Rita, byłam wczoraj w H&M, były chyba ze 3 modele torebek z frędzlami, całkiem niezłe, ale teraz podczas wyprzedaży pewnie też będzie można znaleźć coś w rozsądnej cenie,