Z Kamilą poznałyśmy się w jednym z showroomów w Warszawie zupełnym przypadkiem, ale od razu zaczęło nam się tak dobrze rozmawiać, że bez chwili zastanowienia zaczęłyśmy obserwować się nawzajem na Instagramie ;) Dopiero z jej Instagrama dowiedziałam się, że jest stylistką i dekoratorką wnętrz.

Absolutnie zauroczyły mnie zdjęcia jej domu – gustowne detale, wyszukane meble, piękne dodatki, więc nieśmiało zapytałam, czy pokazałaby swój piękny salon szerszej publiczności. Kamila bez wahania zgodziła się i tak oto wprosiłam się do niej na kawę i ciastka, razem z moją fotografką. Nagrałyśmy krótki vlog, w którym Kamila opowiada, w jaki sposób wyszukuje i łączy te wszystkie piękne przedmioty w spójną całość.

Jednym ze sposobów na zaaranżowanie wnętrz są plakaty, grafiki i obrazy, którymi można wyrazić własny styl, wybierając takie wzory, które wpiszą się dokładnie w wasze wnętrza domu. Tak właśnie zrobiła Kamila, dopasowując wybrane plakaty do swojego salonu.

Na stronie DESENIO znajdziecie mnóstwo grafik i plakatów w różnych stylach, które możecie dowolnie skomponować, by pasowały do waszego domu stylem, kolorem, atmosferą, a nawet do aktualnych pór roku czy..  nastroju! Począwszy od wyboru ramki, poprzez dobór kolorystyczny plakatów czy grafik, a skończywszy na personalizacji plakatów.

Możecie też skorzystać ze „ściągawki” w Galerii Obrazów i zainspirować się gotowymi pomysłami na ozdobienie waszych ścian, czy to w pokoju dziecka, salonie, niewielkim przedpokoju, czy w sypialni. Dodatkowo w Galerii Obrazów warto skorzystać z podpowiedzi, jaki zestaw szablonów będzie wyglądać najkorzystniej na ścianie, biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia.

A na koniec dobra wiadomość! Mam dla was kod rabatowy -30%, który obowiązywać będzie od 8 do 10 grudnia. Wystarczy przy dokonywaniu zakupów wpisać kod: SUZYLIFE30

Ceny plakatów są konkurencyjne, a w połączeniu z rabatem, można w kilka chwil wyczarować nowe wnętrza w świetnej cenie. Koniecznie zajrzyjcie na stronę DESENIO po więcej inspiracji.

Kod rabatowy nie obejmuje ramek, plakatów spersonalizowanych i kategorii Handpicked.

Wpis powstał przy współpracy z marką Desenio.

Rekomendowane artykuły

  • mimoza

    i się spóźniłam :< o nieeeeee… a chciałam kupić sobie jakieś fajne plakaty..

  • izabela_figon

    Bardzo inspirujące porady z których z pewnością w przyszłości skorzystam jak z moim chłopakiem będziemy się chcieli wyprowadzić :)

  • andryszak11

    bardzo pieknie to wygląda