W Nowym Roku chciałabym pokazać się tutaj w nieco innej odsłonie, dlatego mam dla Was mój pierwszy LOOKBOOK ZIMA 2020 i trzy zupełnie różne stylizacje.

Na pierwszy ogień idą moje ukochane beże i jasna stylizacja, którą ukochałam sobie tej zimy! W jasnych kolorach po prostu mi do twarzy, dlatego tak często możecie mnie widzieć w takim wydaniu, zarówno na moim Instagramie, jak i na kanale YouTube.

Kolejna stylizacja to dres Deha, który już znacie z mojej wizyty w Mediolanie, ale tym razem w połączeniu z ciepłą kurtką Sportalm, która przyciąga wzrok. Stylizacji dopełnia najmodniejsza w tym sezonie neonowa czapka.

Trzecia odsłona to klasyczny płaszcz, ale z czerwoną, oversizową bluzą, kowbojkami i skórzanymi spodniami. Bo w modzie chodzi przecież oto, by choć trochę eksperymentować i mieć przy tym trochę frajdy. Jak widać na poniższym video mnie tej frajdy nie brakuje!

Wszystkie opisy stylizacji znajdziecie w opisie pod filmem. Przyjemnego oglądania!

Muzyka
Track: BEAUZ & Momo – Won’t Look Back [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds.
Watch: https://youtu.be/HbYXIMFDoRg
Free Download/Stream: http://ncs.io/WontLookBackID

Rekomendowane artykuły

  • Właściwie sama nie wiem, która stylizacja podoba mi się najbardziej. Wszystkie są obłędne… i cieplutkie! A zimą (nawet taką, jaką mamy teraz…) to chyba najważniejsze :)

  • Marianna Byska
  • pati.mielewska

    Znów idzie zima, więc znów trzeba przygotować się na mrozy. Czekam na aktualizację i jakieś nowe stylizacje :)