Od ponad siedmiu lat Andaluzja zachwyca mnie nieustannie. Począwszy od słonecznej pogody i wszechobecnej zieleni, poprzez serdecznych ludzi, a skończywszy na pysznym jedzeniu i malowniczych krajobrazach.

Bo to właśnie na południu Hiszpanii można podziwiać jednocześnie góry i morze. Z tego zauroczenia narodził się pomysł posiadania drugiego domu i tak oto od jakiegoś czasu jeździmy już do naszego apartamentu, położonego nad samym morzem. Pomyślałam, że was po nim oprowadzę i przy okazji pokażę też nasze osiedle.

Być może i wam się spodoba nasza okolica i będziecie chcieli przyjechać na południe Hiszpanii, do Estepony – tego urokliwego miasta, w którym można odpocząć od zgiełku.

Ale Estepona to też świetna baza wypadowa do takich miast jak:  Ronda, Marbella, Sevilla, Kordoba, Casares czy Nerja. Nasz apartament również wynajmujemy, więc śmiało piszcie, jeśli będziecie chcieli go wynająć i poznać ten zakątek Hiszpanii. Tu możecie go bezpośrednio zarezerwować: KLIK

A teraz zapraszam was na tour po naszym apartamencie. Więcej o samej Andaluzji przeczytacie tutaj i tutaj.

Rekomendowane artykuły

  • Ale cudnie! Fajnie mieć takie drugie miejsce na świecie, gdzie można wyskoczyć i się zresetować :)

  • Anna

    Planuję wyjazd do Andaluzji na majówkę, auto mam już zarezerwowane w polskiej wypożyczalni Malaga u Drive: https://malagaudrive.com/pl/ , a Twój apartament wygląda bardzo zachęcająco. Czy pomieści 2 rodziny 3 osobowe? Czy do apartamentu przynależy jakieś miejsce parkingowe? Planuję też trasę zwiedzania opierając się na tym portalu: http://andaluzjazwiedzanie.pl/ gdzie sporo jest o Esteponie. Pozdrawiam