Czas na nowy vlog! Tym razem będzie wyprzedażowo – zakupowo, z odrobiną… ironii!

A to dlaczego? A to może spytajcie mojego męża, jaki podstawowy błąd popełnił, albo po prostu obejrzyjcie nowy vlog. Myślę, że kolejnym razem już się ogarnie ;)

Podczas wyprzedaży zaszalałam w butiku Moliera2 w Warszawie i kupiłam coś, co już wcześniej sprawdziłam, polubiłam, chętnie nosiłam (aż do zdarcia) i śmiało mogę teraz polecić dalej. A wszystko w kusząco przystępnych cenach! Bo jak już zapewne wiecie, kocham wyprzedaże i wtedy kupuję najwięcej! Polecam wam taką praktykę ;)

Dla tych wszystkich, którzy nie znają butiku: Moliera 2 oferuje ubrania, dodatki i obuwie znanych projektantów. Znajdziecie tam takie marki jak Burberry, Ralph Lauren, Christian Louboutin, Manolo Blahnik, Kenzo, Valentino i wiele, wiele więcej.

Od najmodniejszych kostiumów kąpielowych La Reveche, poprzez kultowe i klasyczne wzory płaszczy, słynne jeansy One Teaspoon, skończywszy na najmodniejszych sukienkach Self Portrait, które noszą znane aktorki, gwiazdy i celebryci na całym świecie. W butiku ubiera się między innymi Ewa Chodakowska, Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec czy Magda Mołek.

Zapraszam do oglądania, sprawdźcie, na co się skusiłam i jak „ukarałam” pana małżonka ;)

I na koniec wielka prośba o subskrybowanie kanału, jeśli wam się podobało. To dla mnie znak, że chcecie i jesteście gotowi na więcej!

Rekomendowane artykuły

  • chylakova

    Butik Moliera2 – znam. Świetne miejsce! :) Super zakupy poczyniłaś.
    Butów nigdy nie za wiele – Niech się dobrze noszą :)

    • Dziękuję! A ja już nie mogę doczekać się wiosny, żeby w nich biegać ;)