W tym roku nie śpieszyłam się z jesiennymi stylizacjami na blogu, bo całym sercem czułam lato aż do… połowy października. Niestety ta piękna pogoda musiała się kiedyś skończyć..

Ale nie ma co rozpaczać, bo jesień to czas, gdy można wskoczyć w ciepły płaszcz, skórzane spodnie, mocniej zaznaczyć usta, a na poprawę humoru kupić np. nową torebkę!

Dzisiejsza stylizacja tak naprawdę wcale nie powstała na potrzeby bloga, po prostu w tym zestawie biegam po warszawskich ulicach, więc chciałam uwiecznić ją i tutaj.

Zapewniam Was, że w swojej garderobie warto mieć granatowy sweter dobrej jakości, porządne buty – sztyblety i… moją torebkę ze zdjęć, z którą ostatnio się nie rozstaję!

A ponieważ jej cena to 119,99 zł to tym bardziej warto się skusić ;) Pomyślałam, że tym razem mocnym akcentem będą czerwone usta i przyznam się, że za każdym razem czuję się pewniej w takiej odsłonie. Dla niewtajemniczonych: mam wąskie usta, ale duże oczy i to właśnie oczy do tej pory chętniej podkreślałam. Dajcie znać, jak Wam się podobam w takim wydaniu.

płaszcz – Kappahl
sweter – Kappahl
spodnie – Kappahl
koszula – Kappahl
torebka – Mohito
sztyblety – Gant
makijaż – Nail Heart Makeup

Rekomendowane artykuły

  • Kasia

    Świetna stylizacja!:)