Kiedy opublikowałam jedno z poniższych zdjęć na moim Instagramie, otrzymałam sporo komentarzy, że ładnie mi w granacie, a przecież sama ciągle powtarzam, że muszę uważać na ciemne kolory, bo dodają mi lat.

Jednak nie w przypadku, gdy łączę granat z bielą.

To połączenie kolorów jest po prostu twarzowe. Biel+granat, biel+błękit to moje sprawdzone połączenia kolorystyczne. Granatowa, wiosenna kurtka wiatrówka przyda się na wiele sezonów, bo to wygodny, ponadczasowy krój. T-shirt z misiem już znacie, a błękitne spodnie na pewno jeszcze zobaczycie w moich stylizacjach. Buty to wyprzedażowy łup sprzed kilku miesięcy. Kolejny zestaw, w którym świetnie się czuję.

Tak prosto, a tak bardzo ja!

kurtka – Cellbes
spodnie – Cellbes
apaszka – Cellbes
t-shirt – Polo Ralph Lauren
buty, pasek – Massimo Dutti
torebka – DKNY

Rekomendowane artykuły

  • mimoza

    Torebka i kurtka – klasa :D Jakoś sama nie potrafię się do takiej kurtki przekonać, ale myślę że coraz bardziej mnie na nią korci…

    • Ja się przekonałam, warto przymierzyć i sprawdzić! Pozdrawiam ;)

  • aurora80

    Bardzo ładnie wygląda na Tobie to zestawienie. Koszulka b. fajnie współgra z kurtką (choć sama nie jestem wielką fanką serii z misiem od RL ale tutaj dodaje to właśnie fajnej lekkości i uroku). Osobiście b. lubię granatowe wiatrówki ze złotymi wykończeniami. Pozdrawiam :)